Usługi sprzątania biur Warszawa. Nowa jakość czystości F.U.S. "GLOSS"
Get Adobe Flash player

Kategorie

Kontakt

F.U.S. GLOSS

ul. Odkryta 44 L/15

03-140 Warszawa

tel./fax: ( 22) 889 72 74

(22) 889-74-04 (22) 889-72-74 601-555-686

OnLIne

We have 3 visitors online

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy „ Gloss“, która dostarcza swoje usługi na obszarze Warszawy i okolic. Nasze usługi świadczymy od 15 lat, przez ten cały okres nabyliśmy bogatego doświadczenia w tej dziedzinie. Oferta skierowana jest do Klientów i osób prywatnych ceniących sobie czystość i porządek.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.


Zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego firma „Gloss“ dołoży wszelkich starań, aby usługi wykonywane były na najwyższym poziomie. Kadra pracownicza zawsze doradzi i pomoże.
Usługi które świadczymy to: sprzątanie biur, budynków biurowych, mieszkań, domów, apartamentów. Zadbamy o czystość wewnątrz jak i na zewnątrz.
Specjalizujemy się w usługach: mycia okien, prania wykładzin, prania verticali, prania tapicerki meblowej, pielęgnacji kwiatów wewnątrz biura, krystalizacja marmurów i granitów.
W sezonie wiosenno – letnim pielęgnujemy trawniki, kosimy, grabimy, podlewamy, przycinamy drzewa i krzewy, usuwamy chwasty, opryski ochronne na szkodniki, sprzątamy teren wokół budynku.
W sezonie jesienno – zimowym przygotujemy rośliny do przetrwania zimy, grabimy liście.
W okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem terenów zewnętrznych, odśnieżaniem dachów, usuwaniem sopli i udrażnianiem rynien. Na życzenie klienta wywozimy śnieg.
Zapewniamy serwis w czasie pracy biura, który pozwoli utrzymać nienaganny porządek.

Dodaj komentarz